Strict Standards: Non-static method plgSystemimagesizer::make_img_output() should not be called statically in /plugins/system/imagesizer/lbscripts/mooimagelayer.php on line 47
Abecadło z pieca spadło - 10 maja tematyczny dzień otwarty - Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny STERNIK

Abecadło z pieca spadło - 10 maja tematyczny dzień otwarty

10 maja, w godz. 09.00-11.00 w naszym przedszkolu odbędą się ostatnie już tematyczne zajęcia dla dzieci.

Tym razem na dzieci czekają zajęcia pełne muzyki, kolorów i wspólnych zabaw.

Poznamy pierwsze litery, wykorzystując różnorodne materiały sensoryczne. Dzieci zagrają w orkiestrze na instrumentach muzycznych, zatańczą taniec z kolorowymi chustami.  Przygotujemy drobny poczęstunek. Rodzicom pokażemy przedszkole, opowiemy o naszym programie wychowawczo-dydaktycznym. To nie wszystko...

Zapraszamy!

Zapisy: zapisy@sternik.edu.pl