Strict Standards: Non-static method plgSystemimagesizer::make_img_output() should not be called statically in /plugins/system/imagesizer/lbscripts/mooimagelayer.php on line 47

Strict Standards: Non-static method plgSystemimagesizer::make_img_output() should not be called statically in /plugins/system/imagesizer/lbscripts/mooimagelayer.php on line 47

Strict Standards: Non-static method plgSystemimagesizer::make_img_output() should not be called statically in /plugins/system/imagesizer/lbscripts/mooimagelayer.php on line 47

Strict Standards: Non-static method plgSystemimagesizer::make_img_output() should not be called statically in /plugins/system/imagesizer/lbscripts/mooimagelayer.php on line 47
Z wizytą u Pary Prezydenckiej - Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny STERNIK

Z wizytą u Pary Prezydenckiej

1 czerwca Teatr Biedronka wystawił sztukę „Legendy Warszawskie” w Pałacu Prezydenckim. To przedstawienie oraz poprowadzona przez aktorów gra terenowa stanowiły ważny element niespodzianki, przygotowanej przez Parę Prezydencką dla dzieci z całej Polski.

Przeżycie dla całego zespołu teatralnego było ogromne. Poniżej zamieszczamy relację Ani Krzyżowskiej:
 
"Dobra bajka na dzień dobry,dobra bajka na dobranoc..." taką piosenką rodzice z naszego przedszkola i szkoły rozpoczęli przedstawienie „Legendy Warszawskie” w Pałacu Prezydenckim. I choć każdy występ Teatru Biedronka jest wyjątkowy: to nie co dzień uczestniczy się w inscenizacji razem z Parą Prezydencką.

 

  Dzień Dziecka już od samego rana spędziliśmy w garderobie na ostatnich przygotowaniach. Rzeczywiście, prześwietlane były wszystkie rekwizyty, łącznie ze snopkami siana, tekturową Kolumną Zygmunta i instrumentami kapeli. Zdradzę, że nikt nie zapomniał swojej roli, tylko misie wypuściły balony z helem, bo pawie pięknymi wachlarzami urwały im nitki. Możliwe więc, że pamiątka po Teatrze Biedronka została w Pałacu do dzisiaj:). Nam natomiast zostało wspomnienie wspaniałego czasu przygotowań, atmosfery, wspólnej spełnionej pracy i radości na twarzach dzieci.    

 

 

Gratulujemy Teatrowi Biedronka wspaniałego występu w Pałacu Prezydenckim.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym zobaczymy kolejne przedstawienie na deskach „Strumieni”.

 
Fotorelację można obejrzeć tu: KLIK  oraz krótki reportaż filmowy KLIK

© Stowarzyszenie Sternik 2017.   |   Polityka prywatności   |   Wdrożenie: Solmedia.pl