Strict Standards: Non-static method plgSystemimagesizer::make_img_output() should not be called statically in /plugins/system/imagesizer/lbscripts/mooimagelayer.php on line 47
1000 kroków to jeden kilometr - o wartości pracy nad sobą - Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny STERNIK

1000 kroków to jeden kilometr - o wartości pracy nad sobą

Zapraszamy na wykład "Każdy kilometr to 1000 kroków - o wartości pracy nad sobą". Spotkanie poprowadzi dr Anna Dąbrowska, pedagog, mama 5 dzieci.

Wszyscy chcemy dobrze wychować dzieci, wszyscy bardzo  staramy się dać im to, co najlepsze, ale nie zawsze wiemy, czego one potrzebują. Pani dr Anna Dąbrowska opierając się na naszym programie wychowawczym i odwołując  do codzienności, postara się wskazać na priorytety w rodzicielskim planie działania. Pokaże wartość pracy nad sobą i jej wpływ na właściwy rozwój osoby.

Zapraszamy w czwartek 12.10 o godz. 18.30 do przedszkola. Wykład odbędzie się w sali psychomotorycznej na parterze.