WIEK DZIECKA

Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od  roku do 6 lat.

Strumyk, to nasi najmłodsi wychowankowie. Są to dzieci od ok. roku do ok. 3 lat.

Biedronki – 3-latki

Wiewiórki – 4-latki

Koniki  – 5 latki

GODZINY OTWARCIA

Przedszkole czynne jest w godzinach: 7:00 – 17:30, czwartek 7:00 – 18:30

Świetlica:

• Poranna: 7:00 – 8:15
  • Popołudniowa; 15:30 – 17:30, czwartek 15:30 – 18:30 – Świetlica popołudniowa jest odpłatna

WAKACJE

Od lipca 2014 proponujemy rodzicom dyżur opiekuńczo-wychowawczy z możliwości uczestniczenia w zajęciach dodatkowych. W tym czasie Przedszkole otwarte jest w godzinach od 8:00 do 16:00.

Podczas Dyżuru letniego Linie autobusowe nie działają.

DLACZEGO MUNDUREK?

Mundurek, jako rozwiązaniem porannego problemu: w co się ubrać? Poza tym jednolity strój służy dobremu poznaniu dziecka, a także jest niezastąpiony w budowaniu prawidłowych relacji rówieśniczych.

W wszystkich placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie STERNIK traktujemy mundurek, jako zewnętrzny znak utożsamiania się i więzi ze szkołą oraz pozostałymi członkami społeczności szkolnej. Fakt noszenia mundurku pociąga za sobą obowiązek zachowywania się z godnością na terenie szkoły i poza nią.

Mundurki można nabyć na terenie szkoły STRUMIENIE w Józefowie we wtorki i czwartki w godzinach 15:15 - 16:00. Zamówienia mailowe należy składać na adres mundurki@sternik.edu.pl

Mundurek dziewczynki

1. Czerwona koszulka polo z krótkim rękawem.
2. Czerwona koszulka polo z długim rękawem.
Do wyboru:      3. Granatowa sukienka welurowa.
4. Granatowe spodnie welurowe.
5. Granatowa spódnica welurowa.
6. Granatowa bluza welurowa z napisem „Sternik”.
7. Gładkie, czerwone lub granatowe rajstopy lub skarpetki.
8. Gładkie czerwone lub granatowe buty.

Mundurek chłopca

1. Czerwona koszulka polo z krótkim rękawem.
2. Czerwona koszulka polo z długim rękawem.
3. Granatowa bluza welurowa z napisem „Sternik”.
4. Granatowe spodnie welurowe.
5.Gładkie, czerwone lub granatowe rajstopy lub skarpetki.
6.Gładkie, czerwone lub granatowe buty.