wszystkie linie                                      linia czerwona linia niebieska linia żółta
 
LINIA ZIELONA
PIASECZNO – ŻAGLE Międzylesie – ŻAGLE Falenica – STRUMIENIE Józefów
RANO
  PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU LOKALIZACJA PRZYSTANKU
1 Piaseczno Książąt Mazowieckich 02 6:44 Przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu z ul. Zieloną
2 Południowa 01 6:52 Przystanek autobusowy
3 Klarysew 02 6:56 Przystanek autobusowy
4 Osiedle Patio 7:01 Przystanek autobusowy
5 Wilanów 08 7:08 Przystanek autobusowy na ul. Przyczółkowej (przy Poczcie)
6 Al. Witosa 04 7:17 Przystanek autobusowy (Al. Becka)
7 ŻAGLE Międzylesie 7:31 Parking na terenie Instytutu, od ul. Żegańskiej
8 ŻAGLE Falenica 7:47 Parking za szkołą
9 STRUMIENIE, Józefów 8:03 Parking przy Przedszkolu „Strumienie”
POWRÓT
  PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU LOKALIZACJA PRZYSTANKU
1 STRUMIENIE Józefów 15:15 Parking przy Przedszkolu „Strumienie”
2 ŻAGLE Falenica 15:28 Parking za szkołą
3 ŻAGLE Międzylesie 15:44 Parking na terenie Instytutu, od ul. Żegańskiej
4 Gołkowska 01 16:09  
5 Wilanów 01 16:15 Przystanek autobusowy
6 Osiedle Patio 16:21 Przystanek autobusowy
7 Klarysew 03 16:28 Przystanek autobusowy, ul. Mirkowska
8 Południowa 02 16:32 Przystanek autobusowy, ul. Bielawska
9 Ks. Mazowieckich 01 – Piaseczno 16:43 Przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu z ul. Ks. Mazowieckich
  O P I E K U N Magalena Cieśla, tel. 505 962 046

 

© Stowarzyszenie Sternik 2017.   |   Polityka prywatności   |   Wdrożenie: Solmedia.pl