06.04 Otwarta Sobota w Przedszkolu i Szkole STRUMIENIE

• 27 marca 2019

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 2,5 – 6 lat na dzień otwarty Przedszkola i Szkoły ,,Strumienie” 6 kwietnia w godzinach 10.00-12.00.

* Piknik naukowy
godz. 10.00 w przedszkolu, zapisy@sternik.edu.pl

oraz
* godz. 11.00 w szkole Przedstawienie teatralne pt:” Złoty Gong”. Baśń chińska. Wstęp wolny.

Adres Józefów k. Otwocka u. 3 Maja 129

Tym razem na dzieci czeka moc rozwijających zabaw naukowych, doświadczeń, pokazów oraz zabaw matematycznych z elementami kodowania podczas warsztatów Naukowy zawrót głowy.

Warsztaty odbędą się sali psychomotorycznej przedszkola w godzinach 10.00-11.00.

Po części warsztatowej Szkoła Strumienie zaprasza wszystkie dzieci na Przedstawienie Złoty Gong. Baśń Chińska oraz wesołe zabawy po spektaklu.

Dla maluszków 1 – 2,5 lat przygotowaliśmy warsztaty Smyk w ruchu i w działaniu wypełnione zabawami ruchowymi, muzycznymi i sensorycznymi. Warsztaty odbędą się w sali żłobka Strumyk. Po zajęciach zapraszamy małych uczestników na przedstawienie.

Na warsztaty: Naukowy zawrót głowy oraz Smyk w ruchu i w skupieniu prosimy o wcześniejsze zapisy: zapisy@sternik.edu.pl

Podczas dnia otwartego, będzie możliwość rozmowy z nauczycielami i dyrekcją przedszkola i szkoły na temat programu wychowawczo – edukacyjnego oraz adaptacji dziecka.

Przy organizacji warsztatów wspiera nas Fundacja Przyszłość w Nauce.

Warto zapraszać znajomych!