AKTYWNE LATO w Przedszkolu STRUMIENIE

• 15 maja 2019

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na dyżur wakacyjny

AKTYWNE LATO w Przedszkolu STRUMIENIE.

Zaczynamy 24 czerwca i świetnie bawimy się do 31 lipca.

Zajęcia będą odbywały się w godzinach 8.00-16.00.

Każdy dzień wypełniony zabawami tematycznymi, czasem zabawy swobodnej oraz zajęciami organizowanymi przez Przedszkolny Klub Sportowy przyniesie wiele radości dzieciom.

Oferta zajęć PKS.

SPORTOWY TYDZIEŃ Z PIŁKĄ NOŻNĄ
24-28.06.2019 r.
01-05.07.2019 r.
Prowadzą: trenerzy PKS i UKS
Godziny: 13.00-13.45
Cena: 125 zł za tydzień/ 30 zł za pojedynczy dzień

Sportowy tydzień z piłką nożną to cykl codziennych treningów dla przedszkolnych piłkarzy. Chłopcy kształtują sprawność ogólną, a także poznają fundamentalne zasady piłki nożnej. Trenerzy wykorzystują narrację bajkową oraz różne zabawy z piłką. W ten sposób próbują zarazić chłopców pasją do ruchu oraz systematycznej aktywności fizycznej.

SPORTOWY TYDZIEŃ Z DANCE MIX 4 KIDS
01-05.07.2019r.
Prowadzi: Mateusz Mielcarz
Godziny: 10.30-11.15
Cena: 125 zł za tydzień/ 30 zł za pojedynczy dzień

Podczas Sportowego tygodnia z dance mix 4 kids dzieci poznają choreografie do znanych i lubianych utworów. Przedszkolaki poznają elementy różnych tańców: hip-hop, jazz, taniec towarzyski, disco, taniec nowoczesny itp. Na każdych zajęciach odbędą się również gry i zabawy w oparciu o ruch sceniczny i nabyte umiejętności taneczne.

SPORTOWY TYDZIEŃ Z SENSORYKĄ
08-12.07.2019 r.
Prowadzi: Tomasz Tryk
Godziny: 10.30-11.15
Cena: 125 zł za tydzień/ 30 zł za pojedynczy dzień

Sportowy tydzień z sensoryką to cykl zajęć gimnastycznych z elementami integracji sensorycznej. Celem zajęć będzie wzmacnianie napięcia mięśniowego, poprawa wad postawy oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dzięki integracji sensorycznej dzieci będą ćwiczyły prawidłowe odbieranie oraz interpretowanie bodźców zmysłowych. Na każdych zajęciach odbędą się również gry i zabawy ruchowe w formie atrakcyjnej dla przedszkolaków.

SPORTOWY TYDZIEŃ Z BALETEM
15-19.07.2019 r.
Prowadzi: Paulina Kroplewska-Kurach
Godziny: 11.15-12.00
Cena: 125 zł za tydzień/ 30 zł za pojedynczy dzień

Podczas Sportowego tygodnia z baletem przedszkolaki poznają podstawy tańca klasycznego (potocznie zwanego baletem) urozmaicone ciekawymi wiadomościami z tej dziedziny. Dzieci poprzez ćwiczenia, układy baletowe oraz różnego rodzaju zabawy muzyczne uczą się gracji, precyzji, dyscypliny i koordynacji ruchowej. Rozwijają się nie tylko ruchowo, ale także muzycznie.

SPORTOWY TYDZIEŃ Z TAŃCEM LUDOWYM
22-26.07.2019 r.
Prowadzi: Paulina Kroplewska-Kurach
Godziny: 11.15-12.00
Cena: 125 zł za tydzień/ 30 zł za pojedynczy dzień
Ostatni sportowy tydzień będzie opierał się na tańcu ludowym i zabawach muzyczno-tanecznych. Taniec ludowy to coraz bardziej powszechna forma tańca dla dzieci, ponieważ kroki taneczne można dostosować do wieku małych tancerzy. Taniec ludowy rozwija nie tylko poczucie rytmu, ale także jest świetną okazją do zapoznania się z bogactwem i pięknem polskiej kultury ludowej.

*ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Zapisy na zajęcia PKS

Zapisy na dyżur wakacyjny: