Dni otwarte

Przedszkole „STRUMIENIE” zaprasza na bezpłatne zajęcia otwarte dla dzieci i rodziców, którzy szukają przedszkola dla swojego dziecka.

Zapraszamy w każdą środę oraz w soboty 17 marca i 14 kwietnia.

dni-otwarte-2018-net

W soboty proponujemy zabawy dla dzieci i spotkania dla rodziców. Opowiemy jak dobrze przygotować dziecko do przedszkola. Zaprezentujemy nasz programu wychowawczo-edukacyjny. Podpowiemy jak prawidłowo rozwijać dziecko pod względem ruchowym. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.
W PROGRAMIE:
dla dzieci z rodzicami
10.00–11.00 Smyk w zabawie i w skupieniu zajęcia rozwijające (dzieci 1,5–3 lata);
10.00–11.00 Psychomotoryka dla przedszkolaka rozwijające gry i aktywności ruchowe (dzieci 3–5 lat).
dla rodziców
11.00-11.30 Jak dobrze przygotować dziecko do przedszkola?
dla dzieci z rodzicami
11.30-12.00 warsztaty kulinarne
Poza tym będzie możliwość konsultacji w zakresie programu wychowawczego, edukacyjnego, rozwoju ruchowego dzieci i diety.

W środy, w godz. 9.00 – 11.00, proponujemy rodzicom z dziećmi uczestniczenie w zajęciach przedszkolnych.

W PROGRAMIE:
  • zajęcia dla dzieci
  • konsultacje z nauczycielką prowadzącą zajęcia i dyrektorem przedszkola;
  • możliwość obejrzenia przedszkola
Zajęcia odbywają się w każdą środę. Serdecznie zapraszamy.

zapisy@sternik.edu.pl