Komunikat – zamknięcie placówek edukacyjnych !!!

• 11 marca 2020

Przedłużone zostały dotychczasowe regulacje rządowe dotyczące zawieszenia zajęć w szkołach, przedszkolach i innych placówkach oświatowych.

W związku z powyższym placówki edukacyjne Stowarzyszenia STERNIK, zarówno Żłobek, Przedszkole, jak i Szkoły będą zamknięte w terminie od dnia 24 maja 2020 roku.

Placówki edukacyjne będą prowadziły zdalną pracę z uczniami i dziećmi zgodnie z wdrożonym systemem pracy on-line.  Pozostajemy do Państwa dyspozycji i kontaktu poprzez maile imię.nazwisko@sternik.edu.pl lub telefonicznie.

Odwołane zostały:

• wszelkie spotkania, wykłady, przedstawienia teatralne, turnieje sportowe,
  • wszelkie zaplanowane spotkania z rodzicami, zarówno grupowe, jak i indywidualne (tutoringowe, rekrutacyjne),
  • wszelkie planowane wyjazdy i wycieczki uczniów placówek edukacyjnych, czy też wymiany międzyszkolne,

Rodzice placówek edukacyjnych Stowarzyszenia STERNIK otrzymują szczegółowe informacje drogą mailową.