<

Kurs „Od pełzania do czytania”

Kurs „Od pełzania do czytania”
  • Autor: Przedszkole
  • 9 stycznia 2020
  • brak komentarzy


Zapraszamy na IX edycję odbywającego się jedynie raz w roku kursu „Od pełzania do czytania”, rozwijającego kompetencje wychowawcze rodziców. Nasz kurs przedstawia zagadnienia obejmujące wyjątkowy okres życia dziecka i skierowany jest do wszystkich chętnych, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w harmonijnym rozwoju swojej pociechy. Na szkoleniu zdobędziecie wiedzę, która pozwoli zrozumieć potrzeby rozwojowe dzieci w wieku 1-5 lat oraz otrzymacie praktyczne wskazówki poparte wiedzą i wieloletnimi badaniami z zakresu psychologii rozwojowej dziecka. Najlepszym dowodem skuteczności naszych kursów, są pozytywne opinie dużego grona uczestników z poprzednich lat. Kurs odbędzie się 18 stycznia (sobota) w godzinach 9:30 – 14:00 w Przedszkolu „STRUMIENIE” Stowarzyszenia STERNIK, Józefów ul. 3 Maja 129. Mimo wczesnej pory szkolenia, warto podjąć ten wysiłek i przybyć na spotkanie, ponieważ przyniesie on w przyszłości wymierne korzyści dla całej rodziny. Zapisy na stronie: www.kursdlarodzicow.sternik.edu.pl. Liczba miejsc ograniczona ! ( w razie nagłej zmiany decyzji prosimy o odwołanie swojego uczestnictwa). Wszystkie zapisy na kurs do 14.01.20 objęte są opłatą promocyjną. Zachęcamy do zapraszania znajomych rodziców, którzy jeszcze nie znają naszego przedszkola.

Education