Mundurki

W sklepie internetowym MARK dotępna jest już kolekcja welurowa mundurków przedszkolnych.

Sklep MARK zaprasza do zakupów mundurków na kolejny rok szkolny od czerwca
https://mark-mundurki.pl/sklep-internetowy, hasło: STERNIK.

DLACZEGO MUNDUREK?

Mundurek, jako rozwiązaniem porannego problemu: w co się ubrać? Poza tym jednolity strój służy dobremu poznaniu dziecka, a także jest niezastąpiony w budowaniu prawidłowych relacji rówieśniczych.

W wszystkich placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie STERNIK traktujemy mundurek, jako zewnętrzny znak utożsamiania się i więzi ze szkołą oraz pozostałymi członkami społeczności szkolnej. Fakt noszenia mundurku pociąga za sobą obowiązek zachowywania się z godnością na terenie szkoły i poza nią.

Jednolity strój obowiązujący w przedszkolu pomaga w procesie wychowawczym:

• uczniom w zachowaniu należytego wyglądu zewnętrznego;
  • nauczycielowi w skoncentrowaniu uwagi na dziecku, a nie na jego ubiorze;
  • pozwala uniknąć zróżnicowania ze względu na status majątkowy.

Poza tym ułatwia organizację rodziny:

• wystarczą dwa komplety dla jednego dziecka na cały rok,
  • mundurek jest ładny i wygodny, nie ogranicza swobody ruchów, dziecko może uczestniczyć we wszystkich przedszkolnych aktywnościach,
  • łatwy w praniu,
  • dziecko samo może każdego dnia przygotować sobie ubranie do przedszkola i zawsze będzie to odpowiedni strój.