ON DAY IN LONDON

• 31 października 2019

ONE DAY IN LONDOM – językowy projekt Przedszkola „Strumienie”.

Cały zeszły tydzień realizowaliśmy w naszym przedszkolu pierwszy duży projekt językowy związany z kulturą Wielkiej Brytanii. Dzieci poznawały ciekawe miejsca Londynu, potrawy, postacie z bajek i opowiadań. Wszystkie Panie i wiele miejsc w przedszkolu zachęcały do mówienia w języku angielskim poprzez wywieszone obrazki dydaktyczne, zadania, tablicę, którą wspólnie z Państwem udało się Nam wykonać oraz mnóstwo specjalnie zaplanowanych zabaw.
Poniżej galeria wydarzenia!

Wspólnie z Rodzicami wykonana tablica One day in London. Dziękujemy za widokówki, mapy, zdjęcia!

Angielska gra terenowa z wesołymi zadaniami; złóż obrazek i odgadnij co to za miejsce, stań na baczność jak strażnik królowej, zaśpiewaj piosenkę królowej w języku angielskim.

Śniadanie, obiad i podwieczorek w angielskim stylu!

Zabawy językowe podczas przejść na posiłki, podwórko itp.

Zabawy muzyczno – ruchowe: London Bridge w Strumieniach oraz mnóstwo zabaw z angielskimi piosenkami.