<

Poczytaj mi Tato!

Poczytaj mi Tato!
  • Autor: Przedszkole
  • 31 października 2019
  • brak komentarzy


Drodzy Rodzice!
Drodzy Tatusiowie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym projekcie tworzonym przez Przedszkole ,,Strumienie” i Ojców naszych przedszkolaków ,,Poczytaj mi Tato”.

Wiedząc, ile korzyści przynosi czytanie dzieciom, wspólny czas z książką oraz przykład dorosłego, zapraszamy Tatusiów naszych przedszkolaków na wizytę w grupie dziecka i lekturę wybranej bajki, wiersza lub krótkiego opowiadania.

Mając w pamięci radość naszych dzieci i mnóstwo pozytywnych komentarzy Ojców z pierwszej edycji projektu, jesteśmy przekonane, że tegoroczne spotkania będą dla naszych Strumyczków, Biedronek, Wiewiórek i Koników równie wielkim przeżyciem i niezapomnianą przygodą!

Organizacja spotkań:
Czas trwania projektu 4 – 29 listopad
Zapraszamy gości o godzinie 8.30 na kwadrans z książką
Zapisów na wybrany poranek, prosimy dokonywać w kalendarzu przy wejściu do sali lub w agendzie dziecka
Zachęcamy do udziału w projekcie!

Education