Cieszymy się z każdej rodziny, która chciałaby do nas dołączyć.

Poniżej szczegółowe informacje na temat wniosków rekrutacyjnych, etapów rekrutacji oraz kosztów.

ETAPY REKRYTACJI

I Złożenie wniosku

Na postawie przesłanego wniosku umówimy Państwa na spotkanie. Jeden wniosek dotyczy jednego dziecka. W przypadku, gdy Rodzice starają się do przyjęcie do placówek większej ilości dzieci, należy przesłać odpowiednią ilość wniosków.

Wnioski można do nas przesyłać w formie:

• formularza rekrutacyjnego dostępnego
  • wypełnionego dokumentu pdf przesyłając na adres rekrutacj@sternik.edu.pl,
  • papierowej składanej osobiście w sekretariacie placówek Stowarzyszenia STERNIK.

Jeden wniosek dotyczy jednego dziecka. W przypadku, gdy Rodzice starają się o przyjęcie do placówek większej ilości dzieci, należy przesłać odpowiednią ilość wniosków.

II Rozmowa

Po otrzymaniu wniosku/wniosków, umawiamy z Rodziną termin spotkania. W spotkaniu uczestniczą oboje rodzice oraz przedstawiciel określonej placówki.

III Podpisanie dokumentów

Proces przyjęcia dziecka do placówki Stowarzyszenia STERNIK kończy się wraz z podpisaniem umowy o naukę i dopełnieniem wszelkich formalności pomiędzy rodziną a Stowarzyszeniem oraz pomiędzy rodziną a określoną placówką.

KOSZTY EDUKACJI

Informacja o czesnym  w Przedszkolu STRUMIENIE w roku szkolnym 2019/2020 – [KLIK]

OFERTA SPECJALNA – rekrutacja do Przedszkola

Wpisowy oraz pierwszy miesiąc edukacji – GRATIS !!!

Zasady korzystania z oferty specjalnej w rekrutacji do przedszkole 2019-2020

Zachęcamy też do przekazywania informacji o ofercie specjalnej Państwa znajomym, którzy mogą być zainteresowani naszym przedszkolem.

Zapraszamy na DNI OTWARTE w Przedszkolu  STRUMIENIE