Cieszymy się z każdej rodziny, która chciałaby do nas dołączyć.

Poniżej informacje na temat wniosków rekrutacyjnych, etapów rekrutacji oraz kosztów.

ETAPY REKRYTACJI

I Złożenie wniosku

Na postawie przesłanego wniosku umówimy Państwa na spotkanie. Jeden wniosek dotyczy jednego dziecka. W przypadku, gdy Rodzice starają się o przyjęcie do placówek większej ilości dzieci, należy przesłać odpowiednią ilość wniosków.

Wypełnij wniosek – [KLIK]

II Rozmowa

Po otrzymaniu wniosku/wniosków, umawiamy z Rodziną termin spotkania. W spotkaniu uczestniczą oboje rodzice oraz przedstawiciel określonej placówki.

III Podpisanie dokumentów

Proces przyjęcia dziecka do placówki Stowarzyszenia STERNIK kończy się wraz z podpisaniem umowy o naukę i dopełnieniem wszelkich formalności pomiędzy rodziną a Stowarzyszeniem oraz pomiędzy rodziną a określoną placówką.

KOSZTY EDUKACJI

Informacja o czesnym  w Przedszkolu STRUMIENIE w roku szkolnym 2019/2020 – [KLIK]

OFERTA SPECJALNA – Wpisowy oraz pierwszy miesiąc edukacji – GRATIS !!!

Zasady korzystania z oferty specjalnej w rekrutacji do przedszkole 2019-2020 – [KLIK]

Zapraszamy na DNI OTWARTE w Przedszkolu  STRUMIENIE