Teatr rodziców

Twórcami Teatru Biedronka są rodzice dzieci z przedszkola Strumienie. To rodzice wcielają się w rolę bohaterów, tworzą stroje, scenografię, są autorami scenariusza i wykonawcami piosenek i elementów tanecznych, przygotowują oprawę techniczną przedstawienia.
Rodzicom towarzyszył zespół taneczny „Blossom of snow” składający się z uczennic gimnazjum naszej szkoły. Teatr Biedronka założyli rodzice dzieci z przedszkola STRUMIENIE w Józefowie. W swoim repertuarze ma on klasyczne bajki i baśnie, przedstawiane w pięknej scenografii z dużą dawką humoru, dobrym zakończeniem i zapadającym w pamięć morałem. Aktorzy przedstawili już publiczności interpretację bajek: „Śpiąca Królewna”, „Kopciuszek”, „Brzydkie Kaczątko”, „Legenda o Smoku Wawelskim”, „Dzieci Pana Majstra” oraz „Sierotka Marysia co Gąski zgubiła”. Rodzicom towarzyszą zespoły taneczne: „Blossom of Snow”, „Des Petits Papillons” i Septet Smyczkowy dziewcząt ze szkoły STRUMIENIE.