Transport

Linia autobusowa zielona Linia autobusowa żółta Linia autobusowa czerwona Linia autobusowa niebieska

Nasze placówki są dostępne nie tylko dla dzieci z Józefowa. Dzięki szkolnym liniom autobusowym mogą do nich uczęszczać uczniowie z Warszawy, a także Piaseczna i okolic. Codziennie z transportu szkolnego korzysta blisko 300 uczniów.

Dbamy o komfort jazdy dzieci, korzystając z nowoczesnych autobusów. Autobusy wyposażone są w pasy bezpieczeństwa. Nad bezpieczeństwem dzieci w trakcie jazdy czuwa Pani opiekunka. Z dojazdów korzystają dzieci już w wieku przedszkolnym.

Rodziców zainteresowanych korzystaniem przez dziecko/dzieci z przejazdów szkolnymi liniami autobusowymi w roku szkolny 2017/2018 – zapraszamy do składania oświadczeń transportowych.

Oświadczenie można złożyć korzystając z jednej z następujących metod:

• wypełniając formularz transportowy Online (poniżej)
  • przesyłając wypełniony formularz (do pobrania na dole strony) na adres: transport@sternik.edu.pl
  • składając wypełniony formularz (do pobrania na dole strony) w sekretariacie placówek

Formularz transportowy ONLINE

Deklaracje dotyczą zarówno linii centralnych, jak i międzyszkolnych. O przyznaniu bądź nieprzyznaniu miejsca decyduje również kolejność zgłoszeń i liczba dostępnych miejsc. Zachowanie obowiązującego przystanku lub wprowadzenie nowego będzie możliwe przy odpowiedniej liczbie zgłoszeń. Dołączyć do transportu można również w trakcie roku szkolnego, zapraszamy do składania formularzy.

Dojedź do nas!!! – tak podróżujemy na codzień do placówek Stowarzyszenia STERNIK

Wyjaśnienia terminów użytych w  formularzu:

• Linia międzyszkolna: to określenie oznacza linię żółtą oraz linie centralne (zielona, czerwona) na odcinku Żagle Międzylesie – Żagle Falenica – Strumienie Józefów.
  • Zgodna na samodzielny przebywanie na przystanku: Po wyrażeniu przez rodzica tej zgody, w przypadku braku osoby upoważnionej do odbioru dziecka, dziecko może pozostać na przystanku bez opieki osoby dorosłej. Opiekun autobusowy z odjeżdżającego autobusu szkolnego kontaktuje się z rodzicem w celu poinformowania go o pozostawieniu dziecka na przystanku.
  • Zgodna na samodzielny powrót dziecka do domu: Po wyrażeniu przez rodzica tej zgody dziecko może samowolnie oddalić się po wyjściu z autobusu szkolnego.

Poniżej znajdą Państwo do pobrania:

Rozkład autobusów szkolnych – obowiązuje od 16.04.2018

Lista kontaktów do opiekunów 2017/2018