<

Udział w dniach otwartych – najlepszy sposób na dobre przygotowanie dziecka do przedszkola.

Udział w dniach otwartych – najlepszy sposób na dobre przygotowanie dziecka do przedszkola.
  • Autor: Przedszkole
  • 27 marca 2019
  • brak komentarzy


Zapraszamy w każdą środę w godz. 09.00-11.00 i w sobotę 6.04 o godz. 10.00 do naszego przedszkola. Proponujemy zabawę dla dziecka i konsultacje dla rodziców.

Posłanie dziecka do przedszkola jest dużym przeżyciem dla całej rodziny.
Najpierw rodzice muszą przygotować siebie, a dopiero potem dziecko. Pamiętajmy, że dziecku jest potrzebne poczucie bezpieczeństwa, jakie daje pewność rodzica w sytuacji rozstania.
Rodzicom w dobrym przygotowaniu się do posłania dziecka do przedszkola pomaga poznanie placówki, dyrektora i nauczycielek. Należy zapoznać się z modelem edukacyjnym przedszkola, programem wychowawczym i dydaktycznym oraz planem dnia. Trzeba rozwiać wszystkie swoje wątpliwości, warto pytać o wszystko, co nas interesuje i niepokoi.
Dziecku przede wszystkim pomaga pewność rodziców, ich uśmiech i spokój.

Zapisy na dni otwarte: zapisy@sternik.edu.pl. Szczegóły https://przedszkole.sternik.edu.pl/dni-otwarte/
Rodzice, którzy zapiszą dziecko do 30 kwietnia, obowiązuje promocja (wpisowe i miesiąc edukacji gratis). Szczegóły na https://przedszkole.sternik.edu.pl/rekrutacja-zasady-korzystania-oferty-specjalnej-rekrutacji-grup-3-4-5-latkow-roku-szkolnym-2018-19/

Education