27 lutego 2023

11 MARCA Zapraszamy Rodziców na Kurs Od Pełzania do Czytania!

„Jak przygotować dziecko do przedszkola?”

• Co możemy robić w domu aby pomóc dziecku wejść w nowy etap?
  • Jaka powinna być postawa nas jako rodziców? Jak budować zaufanie i bezpieczeństwo u dziecka dbając równocześnie o jego emocje?
  • Jak wspierać samodzielność dzieci?

Odpowiedź, którą przygotują nasi eksperci i praktycy będzie uniwersalna i pomocna dla każdej rodziny, która rozpoczyna przygodę z przedszkolem. Nie tylko z naszym przedszkolem

Informacje i zapisy na kurs: https://kursdlarodzicow.sternik.edu.pl/

11 marca, g. 10.00- 13.00

dla rodziców dzieci w wieku 2,5- 5 lat

promocyjna cena kursu: 69 zł od rodziny – w cenie kursu materiały, poczęstunek i opieka dla dzieci (!!!)

Miejsce: Przedszkole Strumienie, Józefów ul. 3 Maja 129

Plan spotkania:

• 10:00-11:30 wykład i warsztat nt. przygotowania dziecka do rozpoczęcia przygody przedszkolaka. Z perspektywy rodzica opowiedzą Anna i Janusz Wardakowie

(rodzice dziesięciorga dzieci oraz Moderatorzy Akademii Familijnej)

• 11:30-12:00 przerwa, poczęstunek
  • 12:00-13:00 panel dyskusyjny z udziałem psychologa, wychowawcy grupy przedszkolnej, pedagoga – praktyczne porady dla rodziców jak pomóc dziecku (i sobie) w procesie adaptacji.

#kursdlarodzicow #odpelzaniadoczytania #dobreszkolenie

#kursdlarodzicowprzedszkolakow