7 stycznia 2022

Serdecznie zapraszamy na konferencję on- lin dn. 11 stycznia 2021 r!

Serdecznie zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało miejsce 11 stycznia 2022 roku.
Po raz pierwszy 12 Ośrodków w Polsce prowadzących 32 placówki, od przedszkola do liceum, związanych z ideą Sternika, organizuje WSPÓLNĄ, ogólnopolską Konferencję.
Konferencję szczególną, osadzającą nasze doświadczenia w rodzinie ponad 500 szkół na całym świecie, pracujących w oparciu o te same zasady. Wykłady poprowadzą dla nas wybitni prelegenci z USA i Europy. Nasi eksperci od lat pracują z młodymi ludźmi w Europie i na Świecie. Od lat mają wpływ na to jak wyglądają Przedszkola, Szkoły Podstawowe i Szkoły Średnie, czy Uczelnie. Poświęcili swoje życie pomocy rodzinom i młodym ludziom temu żeby mogli każdego dnia stawać się lepsi.
Już za kilka tygodni podzielą się z nami swoimi odkryciami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie skutecznego modelu kształtowania charakteru, edukacji na najwyższym poziomie, zdobywania świata mediów.
Zapraszamy do zarezerwowania miejsca już teraz.
Konferencja Online wtorek 11 stycznia 2022 godzina 19:00