16 lipca 2024

INFORMACJA O UZYSKANIU DOFINANSOWANIA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

Drodzy Rodzice,

miło nam poinformować, iż nasze przedszkole STRUMIENIE otrzymało dofinansowanie na zakup wznowień wydawniczych w ramach  tegorocznej edycji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 Priorytet 3 NPRCz 2.0.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 jest programem uchwalonym na lata 2021-2025 przez Radę Ministrów w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wspieranie organów prowadzących placówki wychowania przedszkolnego, szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w obszarze rozwijania zainteresowań dzieci i młodzieży przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.