18 stycznia 2023

Jaką rolę odgrywają emocje w procesie wychowania małego dziecka?

Jak radzić sobie z trudnymi emocjami maluchów?

Jaki wpływ mają emocje rodziców na wychowanie ich pociech?

Wykład ks. dr Marka Dziewickiego oraz panel dyskusyjny praktyków wychowania i edukacji złożą się na  konferencję on-line Stowarzyszenia STERNIK o wpływie emocji na wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Ks. dr Marek Dziewiecki, autor kilkunastu książek z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, profilaktyki i terapii uzależnień poruszy temat „Wychowanie a emocje”.

W panelu „Jak budować dojrzałość emocjonalną u dziecka” wezmą udział dr Andrzej Łopuszański, psychiatra i ojciec czwórki małych dzieci, Katarzyna Dobrzyńska, pedagog i matka wielodzietnej rodziny, Katarzyna Astrachancew, pedagog (Przedszkole STRUMIENIE) i Paweł Zuchniewicz, pedagog (Szkoła ŻAGLE). Panel poprowadzi Katarzyna Supeł-Zaboklicka, dziennikarka Radia Warszawa.

Konferencja odbędzie się w środę, 1 lutego o godzinie 18.30.

ZAPISY NA KONFERENCJĘ