19 października 2024
Zajęcia ,,Psychomotoryka dla Smyka” z elementami zabaw sensorycznych i twórczych dla dzieci około 2 r.ż. – 4 lata
·                   26.10
·                   9.11
·                   16.11
Zapraszamy w wybrane soboty w godz. 10.00-11.20
Link dla rodziców do zapisu:

Koszt zajęć: 30 zł

Miejsce: Przedszkole Strumienie 3 Maja 129 Józefów

Ruch + zabawa = harmonijny rozwój!

Opis zajęć

Podczas zajęć psychomotoryki z elementami sensorycznych i twórczych zabaw będziemy rozwijać u dzieci zdolności motoryczne, poznawać świat wszystkimi zmysłami oraz stymulować pracę mózgu w sposób aktywny, kreatywny i atrakcyjny!

Znaczenie ruchu w rozwoju dzieci jest fundamentalne. Zajęcia z zakresu psychomotoryki odpowiadają na tę potrzebę. Poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia i zabawy dziecko podczas zajęć będzie miało możliwość:

• doświadczania świata w sposób wielozmysłowy,
  • budowania orientacji w schemacie własnego ciała i przestrzeni,
  • rozwijania skupienia uwagi, pamięci,
  • rozwijania wiary we własne siły,
  • zdobywania w trakcie zabaw ruchowych, społecznych doświadczeń z innymi osobami
Plan spotkań:
10.00-10.15 – powitanie, czas na swobodną zabawę i poczucie się pewnie w sali i w grupie (prosimy o punktualność i buty na zmianę)
10.15-11.00 – zajęcia z prowadzącą
11.05- 11.20 -możliwość wspólnych swobodnych zabaw z użyciem pomocy dydaktycznych, gimnastycznych, sensorycznych itp.
Regulamin zajęć dla dzieci ,,Psychomotoryka dla smyka”
  1. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń i ilość miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.
2.              Zapisów na zajęcia dokonują Państwo poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony w poście o zajęciach na portalu facebook i na stronie przedszkola Strumienie.
3.              Potwierdzeniem przyjęcia dziecka na zajęcia jest mail wysyłany z informacją o przyjęciu.
4.              W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach – prosimy o informację o rezygnacji na mail z wysłanym wcześniej potwierdzeniem.
5.              W zajęciach uczestniczy rodzic/opiekun z dzieckiem. Zajęcia są  przewidziane dla dzieci w wieku około 2r.ż- 3,5 r.ż.
6.              Opłata za zajęcia regulowana jest u prowadzącej zajęcia w formie gotówkowej.