12 października 2022

W czwartek 20 października o godz. 18.30 serdecznie zapraszamy rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na wykład i warsztat: Rodzinny GPS – jak pomimo własnych słabości, dobrze nawigować swoje dzieci? Spotkanie poprowadzi Krzysztof Tyralik, od 22 lat szczęśliwy mąż i ojciec dziewięciorga dzieci. Menedżer w międzynarodowym koncernie, moderator Akademii Familijnej. Praktyk z zamiłowania i konieczności.

 

Podczas tego wydarzenia zastanowimy się, czego możemy wymagać od dzieci, a czego od siebie. Jak nasze zachowania i zasady wpływają na rozwój rodziny? Co zrobić, gdy brakuje nam czasu i siły? Czy warto stawiać sobie wysoko poprzeczkę? Co jest lepsze dla dziecka, obowiązki w domu, czy zajęcia dodatkowe na zewnątrz? Jak powinien wyglądać nasz rozkład dnia?