18 lutego 2024

Hej wszystkie maluchy i ich fantastyczne rodzinki!

Czy Wasze dzieci uwielbiają biegać, skakać, i poznawać nowych przyjaciół? 🏃‍♂️🤸‍♀️👭 Jeśli tak, to mamy dla Was wspaniałą propozycję!

Zapraszamy Wasze pociechy na super zabawę podczas zajęć z psychomotoryki

PSYCHOMOTORYKA DLA SMYKA w ⤵️

📍 Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku, przy ulicy Poniatowskiego 10

Najbliższe terminy:

📆 2 marca

📆 9 marca

📆 23 marca

Zapisy 👉 https://forms.office.com/e/LTZT1xk7LV

🏠🌳 Razem będziemy odkrywać tajemnice ruchu, ucząc się przez zabawę i śmiech! 🤗

👶👧 Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 roku życia do 4 lat.

Koszt udziału to – 25 złotych.

Czekają nas mnóstwo wesołych chwil i nowych przyjaźni! Nie czekajcie, zapiszcie swoje małe skarby już teraz! 📝👣

Zapraszamy serdecznie! 🌟

Regulamin zajęć dla dzieci ,,Muzyka dla smyka” i ,,Psychomotoryka dla smyka”

1. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń i ilość dostępnych miejsc.
  2. W zajęciach uczestniczy rodzic/opiekun z dzieckiem. Zajęcia są przewidziane dla dzieci w wieku 1,5r – 3,5 roku na zajęcia Muzyka dla smyka i 2r.ż- 4 lata na zajęcia psychomotoryka dla smyka

3. w przypadku braku miejsc, wpisujemy chętnych na listę oczekujących lub proponujemy udział w kolejnych warsztatach.

4. Opłata za wszystkie zajęcia regulowana jest u prowadzącej zajęcia w formie gotówkowej.

5. Zapisów na zajęcia dokonują Państwo poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na portalu facebook lub na stronie przedszkola Strumienie.
  6. Potwierdzeniem przyjęcia dziecka na zajęcia jest mail wysyłany z informacją o przyjęciu.
  7. W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach – prosimy o informację o rezygnacji na mail z wysłanym wcześniej potwierdzeniem.